





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Globo márkától származik, raktárunkban van, ára 21090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Forma | Szabálytalan |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1100 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Series | ZARA Globo |
| Gyártó | Globo |

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, japandi
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Okos, dimmelhető, fém
Raktáron
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron