








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes fali lámpa LED technológiával. IP65-ös védettségének köszönhetően ideális kertek, kerti utak és bejárati ajtók megvilágításához. A praktikus napelemes kialakítás révén telepítéséhez nincs szükség elektromos csatlakozásra. A nappal a beépített napelem a napsütés energiájával tölti az akkumulátort. Egyszerűen vezérelhető távirányítóval (a csomag tartozéka). A lámpa fényerőszabályozást, ON/OFF funkciót és időzítőt kínál. Kábel hossza: 3 m. Töltési idő: 5–6 óra. Világítási idő: 12 óra. Működési hőmérséklet: -20 és +50 °C között. Napelem méretei: 35 x 29 cm. Akkumulátor: 6000 mAh, 3,2V lítium-ion akkumulátor (a csomag része). A világítótest beépített energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 100 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Szolár technológia |
| Feszültség | 3,2 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK07 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Kapacitás | 10500 mAh |
| Elem élettartam | 12 h |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Series | REFLECTOR SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

Fém
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Szolár, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár, 12V, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Szolár, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron

Fali, bronz
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás