










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a SmartLED márkától származik, raktárunkban van, ára 26090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fém |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 200 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 18000 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 1245 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 200 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas/Garázs |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 200 W |
| Series | REFLECTOR SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás