


Méretek 45×188 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ezeknek az extra kényelmes párnáknak köszönhetően hosszú ideig élvezheti az ülést és a kényelmes fekvést. A folyadéklepergető anyagnak köszönhetően a párnák nagyon könnyen tisztíthatók. A párna hátoldalán található rögzítő pántok biztosítják, hogy a párna ne csússzon el. A huzat levehető. Termék részletek: Méretek: 188 x 45 x 5 cm (ho x szé x ma). párna mérete: kb. 20 x 40 cm (b x t) töltelék: habmag anyag: texturált poliészter szín: sötétzöld levehető lábfej vízlepergető, könnyen tisztítható rejtett cipzár Csomag tartalma: 2 x párna
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 188 cm |
| Forma | Négyszög |
|---|---|
| Szett | Igen |
| Kerti | Igen |
| Elhelyezés | Nyugágy |
| Szín | Zöld |
| Gyermekek | Nem |
| Monokróm | Igen |
| Levehető fedéllel | Igen |
| Töltőanyag | Habmag |
| Rögzítő zsinórokkal | Igen |
| Színes | Sötétzöld |
| A készletben | Igen |
| Gyártó | Divero |
| Borítóanyag | Texturált poliészter |
| Dimenzió | 188 x 45 x 5 cm |

Négyszögletes, nyugágyra
Kiszállítás 1 nap múlva
58×188 cm, kerti, szett
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, székre, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
45×188 cm, kerti, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, kerek
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
58×188 cm, kerti, nyugágyra
Kiszállítás 1 nap múlva
Négyszögletes, nyugágyra
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, raklapbútorra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
110×95 cm, kerti, székre
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Padra, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
49×137 cm, székre, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes
Raktáron
Székre, négyszögletes, szett
Kiszállítás 1 nap múlva
Székre, padra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes
Raktáron
36×39 cm, kerti, székre
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
150×50 cm, kerti, padra
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes
Raktáron
48×5 cm, kerti, székre
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, székre, padra
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes

Kerti, székre, padra
Raktáron
37×37 cm, kerti, székre
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva