


Méretek 5×58×188 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kiváló minőségű, stílusos párna kerti nyugágyhoz világosszürke színben, könnyen karbantartható. A huzat strukturált poliészterből készült. A szőnyeg fejrészében egy párna is található. A rejtett bevarrt cipzárnak köszönhetően a huzatot bármikor leveheted és megtisztíthatod. Az ízléses párnázat nagyon kényelmes, és kerti nyugágyát elegáns és kényelmes kerti bútorokká varázsolja. A szőnyeg hátulján rögzítő pántok találhatók, amelyekkel a szőnyeget a napozóágyhoz rögzítheti. Termék részletek: méretek: 188 x 58 x 5 cm (H x SZ x Mé) szegmens mérete (fejtől kezdve): 67 - 21 - 44 - 52 cm párna: 20 x 40 cm (szé x ho) töltelék: hab mag anyaga: strukturált poliészter szürke színű vízlepergető, könnyen tisztítható levehető huzat, mosható rejtett cipzár Csomag tartalma: 2 x alátét a szőnyeg védőfóliába van csomagolva csomag méretei: 95 x 30 x 59 cm (H x Sz x Ma)
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 188 cm |
| Magasság: | 5 cm |
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Gyermekek | Nem |
| Monokróm | Igen |
| Levehető fedéllel | Igen |
| Töltőanyag | Habmag |
| Színes | Szürke |
| Verzió | Párnával, mosható |
| Shape | Téglalap alakú |
| A készletben | Igen |
| Gyártó | Garthen |
| Borítóanyag | Texturált poliészter |
| Dimenzió | 188 x 58 x 5 cm |

Modern stílusú
Raktáron
70-175×88×70 cm, Provence stílusú, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
Szövet
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron

Állítható
Raktáron
Modern stílusú, öko bőr
Raktáron
15×65×175 cm, kihúzható, szövet
Kiszállítás 1 nap múlva
Modern stílusú, szövet, állítható
Raktáron
78×58×119 cm, szövet, állítható
Raktáron
60×52×65 cm, kihúzható, szövet
Kiszállítás 1 nap múlva
Modern stílusú, szövet, állítható
Raktáron
63×60 cm, állítható
Kiszállítás 1 nap múlva
Kihúzható, állítható
Raktáron
63×60 cm, állítható
Kiszállítás 1 nap múlva
63×60 cm, állítható
Kiszállítás 1 nap múlva
73-190×87×42-160 cm, modern stílusú, Provence stílusú
Ingyenes szállítás
15×65×65 cm, állítható
Kiszállítás 1 nap múlva

Állítható
Raktáron
Szövet, állítható
Raktáron
71×104×164 cm, skandináv stílusú, szövet
Raktáron
Modern stílusú, szövet, állítható
Raktáron
72×75×80 cm, kihúzható, modern stílusú
Raktáron
Állítható
Raktáron
Bőr, állítható
Raktáron
Modern stílusú, szövet
Raktáron
60×75×73 cm, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Modern stílusú, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×150×80 cm, modern stílusú, szövet
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
- szettek, dekorációs, darabonként
Kiszállítás 1 nap múlva