


Méretek 58×188 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kiváló minőségű, stílusos, alacsony karbantartási igényű kerti nyugágy párnázás antracit színben. A huzat robusztus, strukturált poliészterből készült. A párnák a fejrészben extra párnával vannak ellátva. A rejtett, bevarrt cipzárnak köszönhetően a huzat bármikor levehető és tisztítható. Az elegáns párnák nagyon kényelmesek, és kerti nyugágyát elegáns, kényelmes és hangulatos kerti bútorokká varázsolják. A párnák hátoldalán rögzítőcsíkok találhatók, amelyekkel a párnát a székhez rögzítheti. Termék részletek: Méretek: 188 x 58 x 5 cm (ho x szé x t). párna: 20 x 40 cm (b x t) töltelék: habmag anyag: texturált poliészter szín: krém vízlepergető, könnyen tisztítható levehető, mosható huzat rejtett cipzár Csomag tartalma: 1 párna csomagolás: a párna védőfóliába van csomagolva
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 188 cm |
| Kerti | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Nyugágy |
| Szín | Bézs |
| Gyermekek | Nem |
| Monokróm | Igen |
| Levehető fedéllel | Igen |
| Töltőanyag | Habszivacs mag |
| Rögzítő zsinórokkal | Igen |
| Színes | Krém |
| A készletben | Nem |
| Gyártó | Garthen |
| Borítóanyag | Strukturált poliészter |
| Dimenzió | 188 x 58 x 5 cm |

45×188 cm, kerti, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes, nyugágyra
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, székre, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
45×188 cm, kerti, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
58×188 cm, kerti, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
36×37 cm
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Négyszögletes, nyugágyra
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Székre, padra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes, hintára
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
36×37 cm
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Székre, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, kerek
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes

Kerti, padra, négyszögletes
Ingyenes szállítás
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva