

Méretek 48×5 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Minőségi kárpit összecsukható székekhez, levehető huzattal. Nagyon egyszerű karbantartás a mosható anyagnak köszönhetően. A rögzítő szalagok megakadályozzák, hogy a párna elcsússzon a széken. A huzat könnyen eltávolítható és mosható a rejtett, bevarrt cipzárnak köszönhetően. Termék részletek: méretek: 5 x 48 x 108 cm (h x szé x é) ülőfelület: 45 cm támasztófelület: 63 cm huzat: könnyű anyag (pamut, poliészter) töltelék: gyapjúval borított hab mag, hátul rögzítő pántokkal szín: antracit huzat: levehető, mosható rejtett cipzár Csomag tartalma: 4 x ülőpárna kerti székre
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 5 cm |
| Elhelyezés | Szék, Pihenőszék |
|---|---|
| Forma | Négyszög |
| Szett | Igen |
| Kerti | Igen |
| Szín | Fekete |
| Gyermekek | Nem |
| Monokróm | Igen |
| Levehető fedéllel | Igen |
| Töltőanyag | Habszivacs mag birkabundával borítva |
| Rögzítő zsinórokkal | Igen |
| Színes | Antracit |
| A készletben | Igen |
| Gyártó | Divero |
| Borítóanyag | Pamut, poliészter |
| Dimenzió | 5 x 48 x 108 cm |

Kerti, székre, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, székre, padra
Raktáron
Kerti, raklapbútorra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
110×95 cm, kerti, székre
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes

Kerti, padra, négyszögletes

150×50 cm, kerti, padra
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Székre, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerti, raklapbútorra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Székre, négyszögletes, szett
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, padra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, kerek
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes
Raktáron
45×188 cm, kerti, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
58×188 cm, kerti, nyugágyra
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva