







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a EMOS márkától származik, raktárunkban van, ára 27790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Ipari |
| Szín | Fekete |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 166 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 20000 lm |
| Típus | Műszaki lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 1380 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 166 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK06 |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Kert és utak/Garázs |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 166 W |
| Series | HIGHBAY Kobi, HIGHBAY Aigostar |
| Gyártó | EMOS |

Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban

Modern stílusú, fém, műanyag
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Távirányítós, okos, fém
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, okos, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás