










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: Bézs Eko bőr: Bézs Fa: Bükk Szék méretei (+/- 1 cm) Szélesség: 49 cm Ülőfelület szélessége: 48 cm Ülőfelület mélysége: 42 cm Magasság: 82 cm Ülésmagasság: 47 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,6 kg Asztal anyaga Laminált forgácslap: Tölgy dekor Fém: Fehér Asztal méretei Hossz: 120 cm Szélesség: 60 cm Magasság: 75 cm Lemez vastagsága: 18 mm Súly: 17 kg Max. teherbírás: 50 kg Kialakítás Étkező szett 4 személyre Erős fém konstrukciójú asztal Finom és időtálló színkombináció Ergonomikusan formált székek kényelmes ülőfelülettel Szétszerelt állapotban szállítjuk Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
|---|---|
| Forma | Egyenes |
| Anyag | Laminált, Műanyag |
| Jellemzők | Székekkel |
| Fa mintázat | Bükkfa, Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Termék színe | Fehér, Bézs |
| Fa dekoráció | Tölgyfa, Bükkfa |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázással |
| Lábak anyaga | Fa |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Ülésmagasság | 47 cm |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Szék magassága | 82 cm |
| Szék szélessége | 49 cm |
| Készletek | Készletek |
| Asztal hossza | 120 cm |
| Szék mélysége | 42 cm |
| Asztal szélessége | 60 cm |
| Lap anyaga | Forgácslap |

Műanyag, tölgyfa, bükkfa
Raktáron
Műanyag, fa, bükkfa
Raktáron
Műanyag, sarok, bükkfa
Raktáron
Modern stílusú, fa, skandináv stílusú

Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Műanyag, sarok, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, bükkfa, székekkel
Raktáron
Műanyag, bükkfa, székekkel
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, kerek
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, fa
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, fa
Raktáron
Sarok, fém, ipari stílusú
Raktáron
Műanyag, bükkfa, skandináv stílusú
Raktáron
Műanyag, bükkfa, skandináv stílusú
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Fa, székekkel, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Műanyag, sarok, fém
Raktáron
6-személyes, modern stílusú, székekkel
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fa, tölgyfa
Raktáron
Műanyag, bükkfa, székekkel
Raktáron
Modern stílusú, fa, egyenes
Raktáron
Műanyag, sarok, laminált
Raktáron
Modern stílusú, fa, székekkel
Raktáron
Fa, fém, székekkel
Raktáron
Sarok, modern stílusú, fa
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém, székekkel
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron