Ajánljuk
Fekete kihúzható sarokkanapé SORELA, kétoldalas + 2 párna AJÁNDÉK
Méretek 240×140 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 241 277 Ft
- 2025. 12. 05. - 241 277 Ft
Termékleírás
A kanapé méretei Szélesség: 240 cm Mélység: 140 cm Lábak magassága: 4 cm Fekvőfelület: 140 x 200 cm A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L-alakú kanapé Méret: Kanapé 250 cm alatt Szín: Fekete Sarok változata: Univerzális (bal és jobb sarok) Kárpit: MANILA 18 A kanapé anyaga Kárpit összetétele: 100% poliészter Kárpit anyaga: Bársonyos plüss textília Ülőfelület típusa: Rugós mag – hullámos rugók B típus Koptatásállóság (Martindale): 58 000 Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágy funkció: Igen Ágy funkció Átalakítás ággyá: Igen Átalakítás típusa: Mechanizmus lehajtható háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. Manila A Manila szövet 100% poliészterből készült modern kárpitozó textília, kellemesen puha felületű és kompakt szerkezetű, amely hasonlít a plüssanyagokhoz. A 220 g/m² súlya erőssé és minőségivé teszi, ugyanakkor puha tapintású. Kiválóan alkalmas kanapéhoz, fotelekhez és székekhez, ahol értékelni fogja a tartósságát és könnyű karbantarthatóságát. A szövet nagy előnye a magas kopásállóság – a Martindale teszten 58 000 ciklust ér el, ami jelentősen meghaladja az átlagos háztartási igényeket. Kiemelkedik színtartósságában, magas bolyhosodás-ellenállásában és a dohányzási teszt teljesítésében is.
Méretek
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Termék színe | Fekete |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Láb magassága | 4 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Huzat anyaga | Velúrszövet |
| Kanapé fekvőfelület | 140 x 200 cm |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Kétüléses kanapéhuzat AVERO Termék színe: Szürke
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron





