







Méretek 72-83×46×56 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ökobőr: Világosszürke és bézs Fém: Ezüst Műanyag: Fekete Méretek Szélesség: 46,5 cm Ülésszélesség: 46,5 cm Mélység: 56,5 cm Ülési mélység: 36,5 cm Magasság: 72,5–83,5 cm Ülésmagasság: 42–53 cm Kerekek átmérője: 5 cm Kerekek teljes szélessége: 5 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Modern és időtlen design Könnyen karbantartható ökobőr kárpitozás Ergonomikusan formázott ülés Szétszerelt állapotban szállítjuk Rendezze be otthoni irodáját úgy, hogy ne csak funkcionális, hanem kényelmes is legyen. Egy minőségi irodai szék kulcsa az elégedett és eredményes otthoni munkavégzésnek. Az ergonomikus formázásnak és a könnyen karbantartható ökobőr kárpitozásnak köszönhetően stílus és praktikusság kombinációját kapja, amely támogatja a mindennapi munkavégzést. A megfelelően választott bútor akár egy kis sarkot is inspiráló munkaterületté alakíthat, ahol jól dolgozhat és még jobban pihenhet.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 72-83 cm |
| Ergonomikus | Igen |
|---|---|
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Öko-bőr |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 110 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| Súly | 5,7 kg |
| A kerekek anyaga | Műanyag, Gumi |

Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
73-83×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva

120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
85×220×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, balos, jobbos
Raktáron
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron