





A Tefal márka Subito TT340830 kenyérpirítóját a gyors és egyszerű pirítós készítéséhez tervezték, és kifinomult dizájnnal rendelkezik. Két változtatható szélességű pirítórekeszével vékony és vastag kenyérszeletekhez egyaránt alkalmazkodik. A tökéletes pirítás érdekében hét intenzitási fokozat közül választhatsz, a rendszer pedig automatikusan középre igazítja a kenyeret. A praktikus magasra emelő funkció megkönnyíti a legkisebb szeletek kivételét is anélkül, hogy megégetnéd magad. A pirítási folyamatot bármikor megszakíthatod a stop gomb megnyomásával. A kenyérpirító emellett háttérvilágítású kiolvasztó és melegítő funkciókkal is rendelkezik. A könnyű tisztítást a kivehető morzsatálca biztosítja.
| Stílus | Klasszikus |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Egyéb anyagok | Műanyag |
| Anyag | Fém/rozsdamentes acél |
| Energiafogyasztás | 850 W |
| Súly | 1.2 kg |
| Kábel hossza | 0.8 cm |
| Hosszúság | 28.2 cm |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Minőség | Extra |
| Feszültség | 240 V |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Használat | Mosogatógépbe nem alkalmas |
| Gyártó | Tefal |

Pumpás, álló
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron

⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

8×30×10 cm, egyenes
Raktáron

200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron