








Méretek 15×53 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fogas öt akasztóval van felszerelve, amelyek a középvonal mentén mozgathatók. Mindegyik kampó maximális terhelhetősége 2,3 kg.
| Szélesség: | 53 cm |
|---|---|
| Magasság: | 15 cm |
| Típus | Fali |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Szín | Fekete |
| Származási hely | CN |
| Specifikus anyag | Acél |
| Terhelhetőség | 11 kg |
| Súly | 0.68 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Cubiko |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Stílus | Skandináv/modern |
| Minőség | Extra |
| Felületkezelés | Festék |
| Rögzítés típusa | Szegek/csavarok |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Gyártó | Umbra |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Jo minosegu, modern fogas. Konnyen felszerelheto.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A fogast még nem szereltük fel, így nem is használtuk, de már a kicsomagolás után is minőségi terméknek tűnik, ezért bízom benne, hogy jól fog szolgálni. Az ár mindig lehetne kedvezőbb ;-) Főleg, ha egy igazán egyszerű lakberendezési kiegészítőről van szó.
Minőségi márka, minőségi termék.
Gyönyörű, stílusos fogas :)
Elegáns fogas kedvező áron.

10×80 cm, fali, fém
Raktáron
10×60 cm, fali, fém
Raktáron
Fa, nyírfa
Raktáron
Fali, fém, ipari stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa
Raktáron
82×3 cm, fali, fém
Raktáron

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, laminált
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fa
Raktáron
Álló, fa, égerfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron

Álló, fa, modern stílusú
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, nyírfa
Raktáron
Fali, fa, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Ingyenes szállítás
Fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, modern stílusú, nyírfa

Fa, modern stílusú
Raktáron
Álló, fa, modern stílusú
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fa, paneles
Raktáron
6×51 cm, fali, fa
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
130×160 cm

Állványok
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron