














Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: Fehér Fa: Bükk Szék méretei Szélesség: 46 cm Ülés szélessége: 46 cm Mélység: 54,5 cm Ülés mélysége: 41 cm Magasság: 80 cm Ülés magassága: 42,5 cm Teherbírás: 120 kg Asztal anyaga MDF: Fehér Fa: Bükk Fém: Fehér Asztal méretei Hosszúság: 120 cm Szélesség: 80 cm Magasság: 75 cm Asztallap vastagsága: 18 mm Kialakítás Étkező szett 4 személyre Minimalista és légies stílus Ergonómikusan formázott székülések Az asztal lapja erős fém vázzal van megerősítve Csúszásgátló és állítható lábvég Szétszerelt állapotban szállítjuk Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
|---|---|
| Forma | Egyenes |
| Anyag | Laminált |
| Szín | Fehér |
| Jellemzők | Székekkel |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Termék színe | Fehér |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Lap anyaga | MDF |
| Lábak anyaga | Fa |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Szék szélessége | 46 cm |
| Ülésmagasság | 42,5 cm |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Szék mélysége | 54,5 cm |
| Szék magassága | 80 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Asztal szélessége | 80 cm |
| Készletek | Készletek |
| Asztal hossza | 120 cm |
| Minta | Két szín |

Modern stílusú, fém, székekkel
Raktáron
Tölgyfa, fém, székekkel
Kiszállítás 1 hét múlva
Rusztikus, székekkel, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fém, székekkel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fenyő, rusztikus, Provence stílusú
Raktáron
Sarok, rusztikus, fém
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, tölgyfa, bükkfa
Raktáron
Sarok, fa, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron