





Méretek 69×30×43 cm
Válassz 2 üzlet közül 12 510 Ft és 13 900 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
VASAGLE lemezjátszó állvány, 3 szintes oldalasztal, bakelitlemez-tároló akár 100 albumnak, lerakóasztal nappaliba, hálószobába, rusztikus barna 【BŐSÉGES TÁROLÓHELY】A felső lap tökéletes a lemezjátszó számára, az alatta lévő 2 nyitott polc pedig akár 100 album tárolására is alkalmas. Könnyedén rendszerezheti gyűjteményét 【KÖNNYŰ ÖSSZESZERELÉS】Ez a lemezjátszó állvány részletes útmutatóval és jelölt alkatrészekkel érkezik, így mindössze 6 egyszerű lépésben, gyerekjátékként összeszerelhető 【SOKOLDALÚ】Ez a lemezjátszó állvány oldalasztalként is használható a nappaliban, hálószobában vagy dolgozószobában, kényelmes helyet biztosítva délutáni teájának vagy a mindennapi apróságoknak 【SOKOLDALÚ】Oldalasztalként vagy éjjeliszekrényként is megállja a helyét, így nemcsak a lemezeket, hanem könyveket, lámpát vagy dísztárgyakat is tárolhat rajta 【ÁTGONDOLT RÉSZLETEK】A sűrű rácsozás megakadályozza, hogy a tárgyak leessenek, míg az alsó polcon található, kivehető U alakú elválasztók lehetővé teszik, hogy igényei szerint alakítsa a tárolóteret FSC-tanúsítvány: A panelek FSC-tanúsítvánnyal rendelkező fából készülnek. Műszaki adatok: Szín: Rusztikus barna FSC-tanúsítvány: A panelek FSC-tanúsított fából készülnek. Termékméret: 30 x 43 x 69 cm Anyag: Forgácslap, acél Termék súlya: 6,1 kg A felső lap max. statikus teherbírása: 20 kg A középső polc max. statikus teherbírása: 10 kg Az alsó polc max. statikus teherbírása: 20 kg Csomag tartalma: 1 × lemezjátszó állvány 1 × szerelőkészlet 1 × használati útmutató VASAGLE megjegyzések: Ne üljön rá az asztalkára.
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 69 cm |
| Stílus | Rusztikus |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Barna |
| Gyártó | VASAGLE |

102×80×40 cm, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
69×30×43 cm, rusztikus, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva