
Curver Mosodai kosár STYLE M, 40l
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Műanyagból készült, 57 literes szennyeskosár a KNIT kollekcióból. A KNIT termékcsalád termékeit a horgolás divatirányzata ihlette. A kosárban lévő lyukak biztosítják a megfelelő légáramlást. A kosár fedéllel van ellátva és kényelmes, ergonomikus fogantyúkkal rendelkezik. Curver minőség és modern design.
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Típus | Szennyestartó |
| Fedél | Fedéllel |
| Modell sorozat | KNIT |
| Tartalomjegyzék [l] | 57 l |
| Mélység [cm] | 34.1 cm |
| Magasság [cm] | 61.4 cm |
| Szélesség [cm] | 45.2 cm |
| Színes | Fehér |
| Gyártó | Curver |

Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Szennyestartó, négyszögletes, nytitott
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
26×59×39 cm, műanyag, négyszögletes
Raktáron
70×40×38 cm, bambusz, szennyestartó
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, kerek
Raktáron
Szennyestartó, négyszögletes, fedéllel
Raktáron
Fonott, összecsukható, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Fonott, összecsukható, műanyag
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Bambusz, szennyestartó, négyszögletes
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Szövet, szennyestartó, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bambusz, szennyestartó, kerek
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Raktáron
Bambusz, szennyestartó, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, szennyestartó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, szennyestartó
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, szennyestartó
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, szennyestartó
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
56×40×40 cm, bambusz, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72×92×33 cm, szövet, szennyestartó
Raktáron
72×92×33 cm, szövet, szennyestartó
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, kerek
Raktáron