
Curver Mosodai kosár MY STYLE 55l krémfehér
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Műanyag kosár tiszta ruhák számára, 40 literes térfogattal a KNIT kollekcióból. A KNIT termékcsalád termékeit a horgolás divatirányzata ihlette. A kosárban lévő lyukak biztosítják a megfelelő légáramlást. A kosár kényelmes, ergonomikus fogantyúkkal rendelkezik. Curver minőség és modern design.
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Típus | Tisztaruha |
| Fedél | Nytitott |
| Szín | Szürke |
| Modell sorozat | KNIT |
| Tartalomjegyzék [l] | 40 l |
| Mélység [cm] | 38.5 cm |
| Magasság [cm] | 27 cm |
| Szélesség [cm] | 59.5 cm |
| Színes | Fehér |
| Gyártó | Curver |

Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Szennyestartó, négyszögletes, nytitott
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
26×59×39 cm, műanyag, négyszögletes
Raktáron
70×40×38 cm, bambusz, szennyestartó
Raktáron
Fonott, összecsukható, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, szennyestartó
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, szennyestartó
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, kerek
Raktáron
Szennyestartó, négyszögletes, fedéllel
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, kerek
Raktáron
72×92×33 cm, szövet, szennyestartó
Raktáron
72×92×33 cm, szövet, szennyestartó
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, kerek
Raktáron
30×33×40 cm, bambusz, összecsukható
Raktáron
Bambusz, szennyestartó, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szövet, szennyestartó, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fonott, összecsukható, műanyag
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
56×40×40 cm, bambusz, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Raktáron
30×45×60 cm, négyszögletes, nytitott
Raktáron