













Méretek 84×45×53 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársony szövet: Szürke Fa: Bükk Fém: Fekete A szék méretei Szélesség: 45 cm Ülőfelület szélessége: 45 cm Mélység: 53 cm Ülőfelület mélysége: 39 cm Magasság: 84 cm Ülésmagasság: 45 cm Teherbírás: 120 kg Élvezze az új stílusos enteriőrt, amelyet az északi országok inspiráltak. A bútorok kiválasztásakor vegye figyelembe a helyiség méretét, rendeltetését és saját ízlését. A népszerű skandináv stílus sokakat meglep könnyedségével, otthonosságával és magas funkcionalitásával. A skandináv étkezőt a természetes anyagok és a finom színek jellemzik. A szürke kialakítású Dumo étkezőszék magas kényelmi és esztétikai követelményeknek felel meg. A masszív fa lábak aláhúzzák a tér teljes megjelenését. Egészítse ki a skandináv szürke Dumo széket fém elemekkel rendelkező asztallal. Élvezze a családi vacsorákat vagy a baráti összejöveteleket.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 53 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fa, Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Súly | 4 kg |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

84×45×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×45×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, műanyag ülőrésszel
Ingyenes szállítás
84×46×51 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, bükkfa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Ingyenes szállítás
Fa, bükkfa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
84×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, fa, bükkfa
Raktáron
82×45×47 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 nap múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
82×45×47 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Fa, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Ingyenes szállítás
82×57×62 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Fa, modern stílusú, műanyag
Raktáron
82×45 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
82×57×62 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron