
MIADOMODO Étkezőszék műanyag ülés 2 db rózsaszín
82×45×47 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 nap múlvaMéretek 82×45×47 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az étkező székek poly PP-ból készülnek. A kárpit biztosítja az Ön kényelmét, a varrás pedig a székeknek megfelelő kialakítást biztosít. A bükkfa lábak kiváló stabilitást biztosítanak. A kialakításnak köszönhetően a szék nemcsak a konyhára alkalmas, csak rajtad múlik, hová helyezed a széket. Termék részletek: teljes magasság: 82 cm az ülés méretei: kb. 45 x 45 x 47 cm kárpit vastagság: 3 cm súly: 2x 3,5 kg teherbírás: 100 kg csúszásgátló lábak bükkfából szövet borítás: PP polypropylen stílus: skandináv
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 47 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Anyag | Fa, Műanyag, Fém |
|---|---|
| Szín | Sárga |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv, Retró |
| Készletek darabszáma | 2 db |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Kerekekkel | Nem |
| Teherbíró képesség | 100 kg |
| Beállítja | 2 ks |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Az üléspárna mélysége | 47 cm |
| Ülőpárna szélessége | 45 cm |
| Összeállítható | Nem |
| Színes | Sárga |
| Gyártó | Miadomodo |
| Összecsukható | Nem |
| Rotary | Nem |
| Karfával | Nem |
| Tömör fából | Nem |
| Súly | 3.5 kg |

82×45×47 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 nap múlva
82×45×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, bükkfa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×45×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×45×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
93×43×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, fa, bükkfa
Raktáron
82×57×62 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Fa, modern stílusú, műanyag
Raktáron
82×57×62 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kárpitozott

84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

83×46×55 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
83×46×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, kartámasszal, modern stílusú

Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
82×60×60 cm, forgó, kartámasszal
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva