














Méretek 90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágynemű: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Zöld Sárga Fehér Méretek Ágynemű: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Lepedő: 90 x 200 cm Kialakítás 100% poliészterből készült speciális kivitelben Az ágynemű megfelel az Oeko-Tex Standard 100 nemzetközi egészségügyi tanúsítványnak Az ágynemű cipzárral záródik és nincs szükség vasalásra A lepedő gumis, feszíthető A lepedő vasalásmentes Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (a gyártó címkéje szerint) A szett csomagja a következőket tartalmazza: 1 db takaró 140 x 200 cm 1 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 90 x 200 cm Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Állatok |
| Típus | Egyszemélyes |
| Termék színe | Zöld |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Természet, Pillangó |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Lepedő mérete | 90 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
200×220 cm, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
140×220 cm, egyszemélyes, karácsonyi témájú
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes, karácsonyi témájú
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, kétszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, csillagos
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
Mikroszálas, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Cipzáras, pöttyös, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
200×220 cm, francia
Raktáron
Pamut, gombos, egyszemélyes
Raktáron
140×220 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
140×200 cm, pamut, csillagos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
90×200 cm, mikroplüss, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Pamut, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron