














Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágynemű: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Szürke Piros Fehér Méretek Ágynemű: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Lepedő: 180 x 200 cm Kialakítás 100% poliészter speciális kivitelben készült Az ágynemű megfelel az Oeko-Tex Standard 100 nemzetközi egészségügyi tanúsítványnak Az ágynemű cipzárral záródik és nem igényel vasalást A lepedő gumis A lepedő vasalásmentes Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (a gyártó címkéje alapján) A szett csomagja a következőket tartalmazza 1 db paplan 200 x 220 cm 2 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 180 x 200 cm Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Motívumok | Állatok |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Termék színe | Zöld |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mintája | Természet, Pillangó |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ágynemű mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Lepedő mérete | 180 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Paplanhuzat mérete | 220 x 200 cm |

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Virágos, krepp, mikroszálas
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron

Matracvédő
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron