














Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágynemű: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Zöld Sárga Fehér Méretek Ágynemű: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Lepedő: 180 x 200 cm Kialakítás 100% poliészterből készült speciális felülettel Az ágynemű megfelel a nemzetközi Oeko-Tex Standard 100 egészségügyi tanúsítványnak Az ágynemű cipzárral záródik és nem igényel vasalást A lepedő gumis, így nem csúszik le A lepedő nem vasalható Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (a gyártó címkéje szerint) A szett csomagja a következőket tartalmazza 2 db takaró 140 x 200 cm 2 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 180 x 200 cm Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Állatok |
| Típus | Kétszemélyes |
| Termék színe | Zöld |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Természet, Pillangó |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Lepedő mérete | 180 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron


Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

Matracvédő
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
15×24 cm, pamut
Raktáron