










Méretek 72×70×73 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Krémszínű buklé fotel Ulit – Kave Home
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 73 cm |
| Magasság: | 72 cm |
| Anyag | Szövet |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Háttámla párnák | Rögzített |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Származási hely | CN |
| Fotel típusa | Kárpitozott |
| Háttámla magassága | 36 cm |
| Ülés szélessége | 68 cm |
| Ülésmélység | 54 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 20 cm |
| Jellemzők | Lábakkal/karfa nélküli |
| Terhelhetőség | 130 kg |
| Súly | 12.7 kg |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Ulit |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Premium |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Konstrukció anyaga | Tömör bükkfa/fém |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 50000 martindale |
| Kárpitozás anyaga | Buklé |
| Gyártó | Kave Home |

Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Lábtartóval, bőr, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Forgó, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Füles, szövet, magas háttámlával
Raktáron
Függő, rattan, modern stílusú
Raktáron
Lábtartóval, bőr, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Hinta, kihúzható, magas háttámlával
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron