








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható LED állólámpa, amelynél állítható a fényerő és a színhőmérséklet. Vékony, elegáns kialakítás. Állítható színhőmérséklet: 2700K (meleg fehér) – 5000K (hideg fehér). RGB-modul – 16 millió szín közül választható. Irányítás alkalmazással LEDVANCE SMART + WiFi App (kompatibilis iOS-szel és Androiddal). DIY funkció: a színszegmens testreszabásával saját fényjeleneteket hozhat létre, vagy használhatja a meglévő fényjeleneteket. Hangvezérlés támogatása - Amazon Alexa és Google Home. QR-kód az alkalmazás letöltéséhez a galériában található. A teljes felbontású információs anyagokat itt találja.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-5000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1750 lm |
| Típus | Állólámpa |
| Funkció | RGB/LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Dugó típusa | C |
| Series | Ledvance Entertainment, FLEX Ledvance |
| Gyártó | Osram |

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, okos, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, okos
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, távirányítós, okos
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, retró
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, távirányítós, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, klasszikus kapcsolóval, középfehér
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, retró
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron