Hasonlítsd össze az árakat 41 211 Ft-tól 69 818 Ft-ig 3 webáruházban:
Nordlux - LED kültéri fali lámpa CANTO 2xLED/6W/230V IP44 sárgaréz
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 41 211 Ft és 69 818 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 24 028 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 69 818 Ft
- 2026. 02. 05. - 69 818 Ft
- 2026. 05. 01. - 69 818 Ft
- 2026. 02. 05. - 69 818 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Kültéri, minimalista skandináv dizájnú fali lámpatest. Tartós alumíniumból készült, IP44-es védettséggel. Felfelé és lefelé is világít; a csomag cserélhető betéteket tartalmaz a különböző fényhatásokhoz. Modern és klasszikus kültéri környezetekhez egyaránt ideális.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Felület | Bronz |
| Anyag | Fém |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Series | ALERIA Nordlux, CANTO Nordlux, BIRK Nordlux |
| Gyártó | Nordlux |
Ajánljuk

Modern kültéri lámpaoszlop acélból 110 cm IP44 - Rox
Álló, fém
Raktáron
6 db fekete téglalap alakú kültéri fali lámpa szett LED-del IP65 - Gem
Fali
Raktáron
Modern fekete kültéri oszloplámpa 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
Klasszikus fekete kültéri oszlop 217 cm IP44 - New Haven Hammered
Álló
Raktáron
Kültéri fali- és mennyezeti lámpa sötétzöld ovális IP44 - Noutica
Raktáron
6 db-os készlet modern kültéri talajszpot acélból 35 mm állítható IP65 - Delux
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari kültéri állólámpa fekete 65 cm IP44 - Baleno
Álló, talajba építhető
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Fali
Raktáron
Modern kültéri állólámpa acélból, famintával, 80 cm, IP44 - Malois
Álló, fa
Raktáron
Vintage kültéri lámpa antik arany 120 cm - Antigua
Álló
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpás antik arany színben, átlátszó üveggel, 198 cm, IP44 - London
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kültéri lámpa fekete 200 cm IP44 - Havana
Raktáron
Modern kültéri függőlámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Függő
Raktáron
Kültéri fali lámpa antracit mozgásérzékelővel 2 lámpás IP44 - Duo
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Kültéri lámpaoszlop rozsdabarna opállal 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
4 db fekete kerti reflektor készlet LED-del IP68 - Garly
Raktáron
Modern kültéri lámpa szürke 35 cm IP65 - Nura
Függő, műanyag
Raktáron
Klasszikus kültéri fali lámpa antik arany színben mozgásérzékelővel - New Haven
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete IP44 mozgásérzékelővel - Daphne
Fali, műanyag
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
Modern kültéri talajszpot fekete 35 mm állítható IP65 - Delux
Talajba építhető
Raktáron
Kültéri fali és mennyezeti lámpa antik arany kerek IP44 - Noutica
Raktáron
6 db modern kültéri talajszpot rozsdamentes acélból, IP65, állítható - Delux
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
2 db-os romantikus kültéri fali lámpa szett bronz - London
Fali, bronz
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpás fekete 3-lámpás IP44 - New Haven
Raktáron
Klasszikus kültéri állólámpa fekete 170 cm IP44 - New Orleans 1
Álló, fém
Raktáron
6 db fekete állítható kültéri talajszpot IP65 - Delux
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Vintage kültéri lógólámpa antik arany - Antigua
Függő, fém
Raktáron
Kültéri lámpa sötétszürke 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Raktáron
Vintage kültéri lámpa antik arany 240 cm 2 lámpás - Antigua
Álló
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MAYA LED/15W/230V átm. 33 cm IP44 arany
Fém
Raktáron
Brilagi - LED-es kültéri dekorációs fényfüzér GIRLANDA 25xE12 20m fekete IP44 meleg fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Philips 71768/08/16 -LED gyereklámpa DISNEY JÉGVARÁZS OLAF LED/0,3W/2xAAA hóember
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpa MODERN MINI LED/48W/230V 3000/4000/6000K + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás





