










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 8090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 260 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Gyártó | Brilagi |

Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás