





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kerti dekoráció törpe formájában. Töltési idő: 6 óra. Világítási idő 6-8 óra. 1,2 V AA Ni-MH akkumulátor 200 mAh kapacitással a csomag része.
| Elhelyezés | Álló |
|---|---|
| Típus | Napelemes dekor |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,06 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia/Szolár technológia |
| Feszültség | 3 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,06 W |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Kapacitás | 200 mAh |
| Elem élettartam | 8 h |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,06 W |
| Series | SOLAR Globo |
| Gyártó | Globo |

Napelemes, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, álló, hidak és boltívek
Raktáron
Fa, függő
Raktáron
Madáretetők, függő

Napelemes, műanyag, álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, madáretetők
Raktáron
Fém, madáretetők, függő

Napelemes, műanyag, álló
Raktáron
Fém, madáretetők, függő

Fém, madáretetők, függő

Fa, álló, hidak és boltívek
Raktáron
Szobrok, fém, madáretetők
Raktáron
Fém, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Szökőkutak, álló

Fa, álló, hidak és boltívek
Raktáron
Napelemes, fa, szökőkutak

Fém, madáretetők

Szobrok, madáretetők, függő
Raktáron
Szobrok, fém, álló
Raktáron
Szobrok, fém, álló
Raktáron
Madáretetők, függő

Fém, szökőkutak, álló
Ingyenes szállítás

Fém, madáretetők, függő

Fém, álló
Raktáron
Fa, madáretetők, szökőkutak
Raktáron
Szökőkutak, beton

Fa, álló, hidak és boltívek
Raktáron
Álló

Szökőkutak, álló

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás