
Philips 31245/31/P3 - LED Pultmegvilágító SOFTLINE LED/50W/230V 4000K
LED
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED világítás, ideális konyhai munkalapok, polcok megvilágításához. Több lámpatest összekapcsolásának lehetősége a mellékelt kábellel. A lámpatest beépített kapcsolóval rendelkezik. Tápkábel hossza: 1,5 m.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Hideg |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 14 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 17000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1680 lm |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 115 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Konyha |
| Dugó típusa | C |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Series | CABINET SWITCH Wojnarowscy |
| Gyártó | Wojnarowscy |

LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, krómozott, 230V
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás