





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri, falra szerelhető lámpatest. A lámpatest infravörös (PIR) mozgásérzékelővel és alkonyérzékelővel van felszerelve. Érzékelési távolság: max. 9 m. Világítási idő: 10 s - 5 perc. Alkonyérzékelő: 3 - 2000 lx. Érzékelési szög: 120°. Az egyenletes fényeloszlást egy széles látószögű, aktív diffúzor biztosítja. A telepítéskor a sorkapocs takarója alatt található kapcsolóval a lámpa teljesítménye három fokozatban állítható (12/15/20 W). A lámpa alsó részén könnyen elérhető szabályzók találhatók az idő beállításához (TIME) és az ÉJSZAKA/NAPPAL beállításhoz (LUX). A PIR-érzékelő letiltására szolgáló kapcsoló is található. Por- és vízálló kialakításának köszönhetően a lámpatest elsősorban kültéri használatra alkalmas. A lámpatest belsejében könnyen hozzáférhető, flexibilis sorkapocs található a tápkábel egyszerű csatlakoztatásához.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W/15 W/20 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1600 lm/2600 lm/2000 lm |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W/180 W/115 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W/12 W/20 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK08 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | OUT WALL SENSOR Greenlux |
| Gyártó | Greenlux |

Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Álló
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás


Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Függő
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron


Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron

Függő, fém
Raktáron


Álló, fa
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás