Szőnyeg 80x150 cm Sora – Universal
Méretek 80×150 cm
Előző árak
- 2026. 05. 12. - 14 780 Ft
- 2026. 04. 19. - 17 951 Ft
- 2026. 03. 17. - 14 550 Ft
- 2026. 03. 11. - 15 590 Ft
- 2026. 02. 20. - 17 672 Ft
- 2026. 02. 14. - 16 482 Ft
- 2026. 01. 23. - 14 540 Ft
- 2026. 01. 16. - 15 510 Ft
- 2025. 11. 28. - 15 512 Ft
- 2025. 11. 22. - 16 482 Ft
- 2025. 11. 07. - 17 451 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Szőnyeg 80x150 cm Sora – Universal
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 2.52 kg |
| Hosszúság | 150 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (kombinált) |
| Kollekció | Sora |
| Minta | Strukturális/geometrikus |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 243200 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/folttisztítás |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Universal |
Ajánljuk

Bézs mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, poliészter, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Szőnyeg 230x160 cm Muse - Asiatic Carpets
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Natúr színű juta futószőnyeg 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
80×200 cm, juta, futószőnyeg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
Zöld szőnyeg 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, egyszínű, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Natúr színű juta szőnyeg 190x280 cm Bouclé – Hanse Home
190×280 cm, juta, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban

Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű mosható szőnyeg 200x290 cm Rocco Cream – Elle Decoration
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szürkésbarna juta szőnyeg 160x230 cm Bouclé – Hanse Home
160×230 cm, juta, egyszínű
Raktáron
Matrix szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, szintetikus
RaktáronIngyenes szállításA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fekete fém kétszintes edényszárító 42,5x32 cm Radka – Orion
Raktáron





