Ezek is tetszhetnek
Előző árak
- 2026. 04. 15. - 9889 Ft
- 2026. 04. 10. - 9889 Ft
- 2026. 03. 10. - 8240 Ft
- 2026. 02. 20. - 8304 Ft
- 2026. 02. 16. - 9769 Ft
- 2026. 02. 14. - 8304 Ft
- 2026. 02. 06. - 9769 Ft
- 2025. 11. 28. - 8080 Ft
- 2025. 11. 21. - 8090 Ft
- 2025. 11. 07. - 8100 Ft
- 2025. 11. 01. - 8400 Ft
- 2025. 11. 01. - 9769 Ft
- 2025. 10. 20. - 7815 Ft
- 2025. 10. 09. - 7815 Ft
- 2025. 10. 08. - 7439 Ft
- 2025. 10. 07. - 9299 Ft
- 2025. 10. 03. - 7997 Ft
- 2025. 10. 01. - 9299 Ft
- 2025. 09. 30. - 7439 Ft
- 2025. 09. 19. - 7990 Ft
- 2025. 09. 16. - 8360 Ft
- 2025. 09. 16. - 9299 Ft
- 2025. 09. 12. - 7997 Ft
- 2025. 08. 29. - 9299 Ft
- 2025. 08. 24. - 7997 Ft
- 2025. 08. 22. - 9299 Ft
- 2025. 08. 15. - 7997 Ft
- 2025. 07. 30. - 9299 Ft
- 2025. 07. 25. - 7997 Ft
- 2025. 07. 15. - 9299 Ft
- 2025. 07. 11. - 7997 Ft
- 2025. 06. 26. - 9299 Ft
- 2025. 06. 20. - 7718 Ft
- 2025. 06. 10. - 7904 Ft
- 2025. 06. 06. - 7997 Ft
- 2025. 05. 27. - 9299 Ft
- 2025. 05. 23. - 7997 Ft
- 2025. 05. 20. - 9299 Ft
- 2025. 05. 19. - 7904 Ft
- 2025. 05. 19. - 8183 Ft
- 2025. 05. 19. - 7904 Ft
- 2025. 05. 19. - 8183 Ft
- 2025. 05. 16. - 7904 Ft
- 2025. 05. 16. - 8183 Ft
- 2025. 05. 16. - 7904 Ft
- 2025. 04. 15. - 9299 Ft
- 2025. 04. 10. - 7997 Ft
- 2025. 04. 08. - 9299 Ft
- 2025. 04. 07. - 8849 Ft
- 2025. 03. 27. - 8639 Ft
- 2025. 03. 25. - 8439 Ft
- 2025. 03. 20. - 7258 Ft
- 2025. 03. 10. - 8439 Ft
- 2025. 03. 05. - 7258 Ft
- 2025. 02. 26. - 8439 Ft
- 2025. 02. 22. - 7258 Ft
- 2025. 02. 15. - 8439 Ft
- 2025. 02. 13. - 7258 Ft
- 2025. 01. 30. - 8439 Ft
- 2024. 11. 28. - 6751 Ft
Termékleírás
Krémszínű szőnyeg 60x110 cm Art – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 110 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Krémszínű |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 1.254 kg |
| Hosszúság | 110 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott és hurkolt |
| Kollekció | Art |
| Minta | Strukturális/geometrikus |
| Stílus | Skandináv/modern |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1900 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Megfelel a kínált terméknek.
Tetszetős kivitelű. Jól illik a szoba hangulatához.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Alacsonyabb szálmagasság, mint amire számítottam.
Szép.
Ajánljuk

Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Barna kültéri-beltéri szőnyeg 140x200 cm Timber 1401 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, hosszú / shaggy, közepes

Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Elefántcsont színű kétoldalas juta kerek szőnyeg ø 200 cm Braided – Hanse Home
⌀ 200 cm, kerek, juta
Raktáron
Moar Hakuna szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, szintetikus
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű viszkóz szőnyeg 95x140 cm Oriental Flowers – Nouristan
95×140 cm, pamut, virágmintás
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szürke-krémszínű szőnyeg 160x230 cm Sensation – Universal
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Bézs szőnyeg 140x200 cm Life – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, egyszínű, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szürke-krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Szőnyeg 230x160 cm Muse - Asiatic Carpets
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Karia Abstract szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, poliészter, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Natúr színű juta szőnyeg 160x230 cm Bouclé – Hanse Home
160×230 cm, juta, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Yen One – Universal
200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
Bézs mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Bézs kerek szőnyeg ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Szürkésbézs szőnyeg 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
240×340 cm, retró, beltéri
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű kerek szőnyeg ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szőnyeg 200x290 cm Parma Garro – Universal
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Yen One – Universal
160×230 cm, modern stílusú, poliészter
RaktáronIngyenes szállítás
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállításA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Smart fekete kulcstartó polc - YAMAZAKI
6×24 cm, fali, fém
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fekete fém kétszintes edényszárító 42,5x32 cm Radka – Orion
Raktáron
Fekete műanyag fali fogas Sticks – Umbra
18×49 cm, fali, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, gáztűzhelyen használható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 180x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
180×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron




































































