Ajánljuk
Rózsaszín-natúr színű borovi fenyő pikler háromszög 112x61x94 cm Montessori – Meowbaby
Méretek 94×112×61 cm
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 99 187 Ft
- 2026. 04. 19. - 99 187 Ft
- 2026. 02. 20. - 98 592 Ft
- 2026. 02. 16. - 115 990 Ft
- 2026. 02. 14. - 98 592 Ft
- 2026. 02. 12. - 115 990 Ft
- 2026. 01. 23. - 98 592 Ft
- 2026. 01. 16. - 100 911 Ft
- 2025. 11. 28. - 92 792 Ft
- 2025. 11. 22. - 98 592 Ft
- 2025. 11. 07. - 104 391 Ft
Termékleírás
A Montessori pikler háromszög örömteli játékot biztosít. Moduláris felépítése lehetővé teszi, hogy egy nagy házat vagy két kisebb létrát hozz létre. A sátor len és viszkóz kombinációjából készült, és könnyen levehető. A létra könnyen összecsukható. A visszahúzható rögzítésnek köszönhetően átalakítása gyerekjáték - a házikó egy egyszerű mozdulattal két létrává alakul át. Fából készült, és megfelel a gyermekanyagokra vonatkozó minősítésnek. Használata 4 éves kortól ajánlott, kizárólag felnőtt felügyelete mellett.
Méretek
| Szélesség: | 112 cm |
|---|---|
| Mélység: | 61 cm |
| Magasság: | 94 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Típus | Pikler háromszög |
| Jellemzők | Sátorral |
| Származási hely | PL |
| Specifikus anyag | Tömör borovi fenyő |
| Terhelhetőség | 25 kg |
| Súly | 16 kg |
| Ajánlott életkor | 4+ |
| Minőség | Extra |
| Felületkezelés | Olaj |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Kárpitozás anyaga | Len |
| Szín | Rózsaszín/natúr színű |
| Gyártó | Meowbaby |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron










