Ajánljuk
Krémszínű fürdőszobai kilépő 50x80 cm Ariel – douceur d'intérieur
Méretek 50×80 cm
5720 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 5720 Ft
- 2026. 04. 19. - 5720 Ft
- 2026. 01. 23. - 5618 Ft
- 2026. 01. 16. - 5750 Ft
- 2025. 11. 28. - 5287 Ft
- 2025. 11. 22. - 5618 Ft
- 2025. 11. 07. - 5948 Ft
Termékleírás
Krémszínű fürdőszobai kilépő 50x80 cm Ariel – douceur d'intérieur
Méretek
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
Specifikációk
| Típus | Fürdőszoba kilépők |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Szín | Krémszínű |
| Anyag szerkezete | Puha/hajlékony |
| Származási hely | IN |
| Anyag | Textil |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 0.79 kg |
| Hosszúság | 80 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Ariel |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Antibakteriális/csúszásgátló/mosható |
| Ápolás | Mosás 30°C-on/szárítógépbe nem alkalmas/nem vasalható |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 32% pamut/68% poliészter |
| Gyártó | Douceur d'intérieur |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5000 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
38 020 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
17 700 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
6770 Ft7709 Ft
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

20 009 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
28 510 Ft32 049 Ft
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
17 279 Ft
Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
7930 Ft9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
138 690 Ft
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
21×90×200 cm, felfekvés elleni, rugós
RaktáronIngyenes szállítás







