






Méretek 38×150×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A LANA bútorkollekció ideális választás mindazok számára, akik az egyszerűséget és a minimalizmust keresik a lakásuk berendezésekor. A loft stílusban készült bútorokat megkülönböztetik a fém lábak és fogantyúk, amelyek tovább fokozzák a bútorok ipari jellegét. Méreteinek köszönhetően a LANA kollekció tökéletes választás a kisebb nappalikba, ahol egy funkcionális és hangulatos tér kialakítását teszi lehetővé. A bútor masszív felépítése hosszú évekre szóló tartósságot biztosít, míg a dizájnos megjelenése magára vonzza a figyelmet és modern jelleget ad a belső térnek.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Állapot | Új |
| Stílus | Loft |
| Súly csomagolással együtt | 36 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

38×150×40 cm, álló, tölgyfa

Modern stílusú, álló, fa
Raktáron
38×150×40 cm, álló, fa

Álló, rusztikus, matt
Raktáron
Álló, matt, laminált
Raktáron
44×150×28 cm, álló, fa
Raktáron
44×150×28 cm, álló, fa
Raktáron
44×120×30 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, görgőkkel
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt, ipari stílusú
Raktáron
50×40 cm, álló, matt
Elérhető 4 webáruházban

50×40 cm, modern stílusú, álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló, fa, rusztikus
Raktáron
53×153×39 cm, álló, tölgyfa
Raktáron
47×160×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
50×182×43 cm, modern stílusú, álló

56×160×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
50×185×40 cm, modern stílusú, álló

Modern stílusú, álló, fa
Raktáron
44×150×30 cm, modern stílusú, fali
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
50×120×40 cm, modern stílusú, álló

50×182×43 cm, modern stílusú, álló

Álló, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×140×42 cm, fa, fenyő
Raktáron
Álló, rusztikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
53×150×45 cm, modern stílusú, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

40×90×50 cm, modern stílusú, szabálytalan formájú

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fém, modern stílusú

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, fém

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Fali, fa, modern stílusú

60-76×110-148×70 cm, modern stílusú, fa

77×110 cm, bővíthető, kerek