


Méretek 45×110×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Érdekes formatervezésű modern dohányzóasztal, amely mellett a családtagok és a vendégek se fognak tudni szó nélkül elmenni. A remekül megválasztott méretek kiváló funkcionalitást és felhasználóbarát tulajdonságokat garantálnak. A formás polcnak köszönhetően a szükséges dolgok mindig kéznél vannak A megerősített asztallap akár 25 kg-ig is terhelhető!
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Állapot | Új |
| Anyag | Forgácslap |
| Súly csomagolással együtt | 30 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

45×110×60 cm, modern stílusú, álló

Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
38×150×40 cm, álló, fa

38×150×40 cm, álló, tölgyfa

50×182×43 cm, modern stílusú, álló

45×90×50 cm, modern stílusú, álló

Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
50×182×43 cm, modern stílusú, álló

Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
50×185×40 cm, modern stílusú, álló

Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
33×150×45 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
38×150×40 cm, álló, fa

Modern stílusú, magasfényű, skandináv stílusú
Raktáron
40×140×33 cm, álló, rusztikus

36×187×38 cm, fali, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt, skandináv stílusú
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
53×150×45 cm, modern stílusú, álló
RaktáronIngyenes szállítás
50×40 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
50×40 cm, álló, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
51×187×38 cm, álló, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
50×120×40 cm, modern stílusú, álló

Fali, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
82×227 cm, álló, matt
Ingyenes szállítás
40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, fém

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fa, modern stílusú

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fém, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű