Ajánljuk
Khaki egyszemélyes flanel ágyneműhuzat 135x200 cm Brushed – Catherine Lansfield
Méretek 135×200 cm
9519 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 28. - 9519 Ft
- 2026. 04. 19. - 9519 Ft
- 2026. 03. 19. - 9960 Ft
- 2026. 03. 17. - 9970 Ft
- 2026. 03. 10. - 9980 Ft
- 2026. 02. 20. - 9427 Ft
- 2026. 02. 16. - 11 090 Ft
- 2026. 02. 14. - 9427 Ft
- 2026. 02. 14. - 11 090 Ft
- 2026. 01. 23. - 9427 Ft
- 2026. 01. 16. - 9970 Ft
- 2026. 01. 10. - 9980 Ft
- 2025. 12. 05. - 9427 Ft
- 2025. 11. 21. - 9410 Ft
- 2025. 11. 14. - 9420 Ft
- 2025. 11. 07. - 9750 Ft
- 2025. 11. 05. - 9980 Ft
Termékleírás
Khaki egyszemélyes flanel ágyneműhuzat 135x200 cm Brushed – Catherine Lansfield
Méretek
| Szélesség: | 135 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Szín | Khaki színű |
|---|---|
| Jellemzők | Meleg |
| Származási hely | PK |
| Anyag összetétele és típusa | Flanel |
| Párnahuzatok száma | 1 |
| Súly | 0.8 kg |
| Készlet | Párnahuzat mellékelve |
| Hosszúság | 200 cm |
| Ágyneműhuzat mérete | 135x200 |
| Párna mérete | 50x75 |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Brushed Cotton |
| Ágyneműhuzat zárása | Gombos |
| Párna zárása | Bújtatós |
| Minta | Egyszínű |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 165 g/m² |
| Ápolás | Mosás 40°C-on/szárítógépbe alkalmas |
| Anyag specifikáció | 100% pamut |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
5000 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
38 020 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
17 700 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
11 440 Ft12 679 Ft
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Átmérő
Raktáron
4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
20 009 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
6770 Ft7709 Ft
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
12 600 Ft16 319 Ft
Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
3250 Ft3619 Ft
Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kültéri, beltéri
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
226 190 Ft
Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
3319 Ft
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
































