Ajánljuk
Ergonomikus párna memóriahab töltettel 18x23 cm – Mila Home
Méretek 23×18 cm
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 9610 Ft
- 2026. 03. 19. - 9610 Ft
- 2026. 01. 23. - 9087 Ft
- 2026. 01. 16. - 9300 Ft
- 2025. 11. 28. - 7700 Ft
- 2025. 11. 25. - 7710 Ft
- 2025. 11. 22. - 8120 Ft
- 2025. 11. 07. - 8550 Ft
- 2025. 11. 05. - 8870 Ft
Termékleírás
A Mila Home márka párnája a térd alvás közbeni alátámasztására ideális. Ortopédiai kialakításának és viszkoelasztikus habjának köszönhetően alkalmazkodik a test alakjához, enyhíti a fájdalmat és javítja a testtartást.
Méretek
| Szélesség: | 23 cm |
|---|---|
| Mélység: | 18 cm |
Specifikációk
| Párna típus | Anatómiai |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Töltet | Memóriahab |
| Szín | Fehér |
| Típus | Ergonomikus párna |
| Funkció | Antiallergén/Antibakteriális |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Szálkeverék |
| Párnahuzat jellemzői | Levehető |
| Súly | 0.5 kg |
| Hosszúság | 18 cm |
| Párna mérete | Egyéb |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag | Memóriahab |
| Ápolás | Mosás 30°C-on/mosógépben mosható |
| Anyag specifikáció | 65% viszkóz/35% poliészter |
| Gyártó | Mila Home |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, modern stílusú, sarok

Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 180x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
21×180×200 cm, felfekvés elleni, rugós
Raktáron










