








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágynemű: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Piros Fehér Méretek Ágynemű: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Lepedő: 180 x 200 cm Kialakítás 100% poliészterből készült speciális felülettel Az ágynemű megfelel az Oeko-Tex Standard 100 nemzetközi egészségügyi tanúsítványnak Az ágynemű cipzáras záródású, és nem igényel vasalást A lepedő gumis, feszülő A lepedő nem igényel vasalást Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (a gyártói címke szerint) A szett csomagja a következőket tartalmazza: 2 db takaró 140 x 200 cm 2 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 180 x 200 cm Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Motívumok | Karácsony |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Kétszemélyes |
| Termék színe | Piros |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Csillagok, Karácsonyi, Szarvas |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern, Rusztikus |
| Évszak | Tél |
| Lepedő mérete | 180 x 200 cm |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

90×200 cm, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, virágos, francia
Raktáron
Mikroplüss, mikroszálas, gombos
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Krepp, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
Mikroplüss, mikroszálas, francia
Raktáron
Mikroszálas, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroplüss, mikroszálas, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes

Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, pöttyös, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pöttyös, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Krepp, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, virágos, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Krepp, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
5×80×160 cm, hab, levehető huzattal

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron