






Méretek 78×80×80-160 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF + laminált lap: Cremona tölgy Torro MDF: Kasmír színben Méretek Szélesség: 80 cm Hosszúság: 80 - 160 cm Magasság: 78 cm Lemez vastagsága: 18 mm Súly: 27 kg Kialakítás Asztal 8 személy részére Stabil szerkezet Cremona tölgy dekorációval ellátott lap, amely könnyen karbantartható Egyszerű, minimalista dizájn Szétszerelt állapotban szállítjuk Modern elegancia otthonába Élénkítse fel az étkezőjét a modern dizájn egyszerűségével és eleganciájával. Ez az étkezőasztal visszafogott fekete színének és tölgy dekorációjának köszönhetően könnyedén illeszkedik a különböző lakberendezési stílusokhoz, legyen az skandináv vagy ipari. Ideális választás a mindennapi étkezésekhez és ünnepélyes alkalmakhoz is. Kényelmes székekkel kombinálva olyan otthonos teret hozhat létre, ahol szívesen gyűlik össze az egész család. Könnyű karbantartás és tartós anyagok garantálják, hogy az asztal hosszú éveken át szolgálja majd Önt.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80-160 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Bézs |
| Ülőhelyek száma | 8- és többszemélyes |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Laminált |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Lábak formája | Klasszikus |
| Lap anyaga | MDF |
| Lábak anyaga | MDF |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Asztallap vastagsága | 18 mm |
| Hossz | 80 - 160 cm |
| Súly | 27 kg |

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×80×80 cm, bővíthető, négyzet alakú

Bővíthető, modern stílusú, fiókkal
Raktáron
Négyzet alakú, matt, 2-személyes
Raktáron
Kerek, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Bővíthető, matt, laminált lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, matt
Elérhető 2 webáruházban

75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, matt
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, matt, laminált lábakkal
Raktáron
74×110 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30 cm, ⌀ 85 cm, modern stílusú, matt
Ingyenes szállítás
51 cm, ⌀ 48 cm, modern stílusú, matt
Ingyenes szállítás
75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
74×110×110 cm, kerek, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
6-személyes, matt, laminált lábakkal
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, matt, skandináv stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, négyzet alakú
Elérhető 7 webáruházban

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, 6-személyes, matt
Raktáron
72 cm, ⌀ 65 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Ingyenes szállítás
Matt, egy lábbal, márvány asztallappal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72×70 cm, modern stílusú, négyzet alakú
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, 6-személyes, fém lábakkal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, magasfényű, sonoma tölgyfa
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron