






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 26090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Szín | Fehér |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Konyha |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 36000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Series | SLEEKLINE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Üveg, kerek, retró
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás