



Méretek 60×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Lábtörlő 60x90 cm Green Robin – Artsy Doormats
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Forma | Téglalap |
|---|---|
| Származási hely | GB |
| Specifikus anyag | PVC |
| Anyag | Újrahasznosított műanyag |
| Vastagság | 1 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Súly | 1.6 kg |
| Hosszúság | 90 cm |
| Elhelyezés | Beltér/kültér |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Kollekció | Green Robin |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Csúszásgátló/mosható |
| Ápolás | Nem vasalható/kémiailag nem fehéríthető/mosás 30°C-on/mosógépben mosható/tisztítás nedves törlőruhával |
| Hátsó oldal anyaga | PVC |
| Anyag specifikáció | 100% PVC |
| Gyártó | Artsy Doormats |

Beltéri, textil
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
60×90 cm, textil, téglalap
Raktáron
Beltéri
Raktáron
27×70 cm, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kültéri, textil
Raktáron
40×60 cm, beltéri, kókuszrost
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kültéri
Raktáron
Kültéri
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
Kültéri
Raktáron
Beltéri, textil
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Állványok
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron

87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Fém, fedővel
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fém
Raktáron