









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpatest távirányítóval. Fokozatmentesen szabályozható, a fény színe változtatható vagy választhatók az előre beállított üzemmódok. Memóriafunkció - a lámpatest csak távirányítóval történő kikapcsolás után jegyzi meg az utolsó beállításokat; fali kapcsolóval történő kikapcsoláskor visszaáll az eredeti beállításokra. Éjszakai üzemmód - gyengén világít. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag része.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 58 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4930 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 340 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 58 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 58 W |
| Series | SLIMFRAME Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém, okos
Raktáron


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás