
Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-8 %33 000 Ft
35 839 Ft

Bézs mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-14 %33 260 Ft
38 690 Ft

Bézs mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-14 %49 940 Ft
58 090 Ft
Bézs mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Méretek 200×290 cm
Előző árak
- 2026. 05. 18. - 49 940 Ft
- 2026. 05. 15. - 49 940 Ft
- 2026. 05. 08. - 49 950 Ft
- 2026. 05. 04. - 58 090 Ft
- 2026. 04. 29. - 52 590 Ft
- 2026. 04. 24. - 44 702 Ft
- 2026. 04. 21. - 52 590 Ft
- 2026. 04. 17. - 44 702 Ft
- 2026. 04. 02. - 52 590 Ft
- 2026. 03. 31. - 39 443 Ft
- 2026. 03. 25. - 37 793 Ft
- 2026. 03. 24. - 50 390 Ft
- 2026. 03. 19. - 42 832 Ft
- 2026. 03. 10. - 42 520 Ft
- 2026. 03. 10. - 50 390 Ft
- 2026. 02. 20. - 42 832 Ft
- 2026. 02. 16. - 50 390 Ft
- 2026. 02. 14. - 42 832 Ft
- 2026. 02. 12. - 50 390 Ft
- 2026. 01. 23. - 42 832 Ft
- 2026. 01. 16. - 43 839 Ft
- 2025. 12. 27. - 42 832 Ft
- 2025. 10. 15. - 40 312 Ft
- 2025. 09. 16. - 45 350 Ft
- 2025. 09. 16. - 50 390 Ft
- 2025. 09. 12. - 43 335 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Bézs mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 290 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszál |
| Vastagság | 1.2 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 6.67 kg |
| Hosszúság | 290 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (kombinált) |
| Kollekció | Pompei |
| Minta | Geometrikus/strukturális |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1150 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/mosható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/kémiai tisztítószerek nem használhatók/kémiailag nem fehéríthető/mosás 30°C-on/mosógépben mosható |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut |
| Anyag specifikáció | 100% mikroszálas |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Hasonló termékek

Bézs kültéri-beltéri szőnyeg 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, hosszú / shaggy, közepes

Sárga-narancssárga szőnyeg 160x230 cm Muse Orange Retro – Asiatic Carpets
160×230 cm, pamut, retró
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs szőnyeg 200x280 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
200×280 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Barna kültéri-beltéri szőnyeg 80x150 cm Timber 1401 – Ayyildiz Carpets
80×150 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Bézs kerek szőnyeg ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Bézs kézi szövésű gyapjú szőnyeg 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cm, gyapjú, modern stílusú
Raktáron
Szürke kültéri-beltéri szőnyeg 280x370 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
280×370 cm, hosszú / shaggy, közepes

Natúr színű kétoldalas-kézi szövésű juta szőnyeg 120x180 cm Juno – Hanse Home
120×180 cm, juta, szőtt
Raktáron
Barna kültéri-beltéri szőnyeg 140x200 cm Timber 1404 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Kyoto szőnyeg, több méretben - Woud méretek: 300 x 200 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Barna szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Aranyszínű kültéri szőnyeg 120x180 cm Eugene – Villeroy&Boch
120×180 cm, modern stílusú, virágmintás
Raktáron
Bombay fonott szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Természetes kerek szőnyeg VELOR DUO ⌀ 70 cm, bézs/barna
70×70 cm, ⌀ 70 cm, kerek, juta
Raktáron
Zöld kültéri szőnyeg 160x230 cm Pangli Green – Hanse Home
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Rugged szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Bézs kerek kültéri szőnyeg ø 160 cm Giza – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kültéri, kerek
Raktáron
Dehli szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Natúr színű juta kerek szőnyeg ø 160 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
⌀ 160 cm, kerek, juta
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pure barna futószőnyeg, 80 x 300 cm - Hanse Home
80×300 cm, futószőnyeg, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Szürke-krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes

HOMCOM 230 x 160 cm-es Nappali Szőnyeg, Rövid Szálú, Mosógépben Mosható, Hipoallergén, Nappaliba, Hálószobába, Irodába, Sárga | Aosom
Egyszínű, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Aqua Liso sárga szőnyeg, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Szőnyegfesték, több méretben - Woud méretek: 300 x 200 cm
Pamut, szőtt, beltéri
Ingyenes szállítás
Bézs kerek szőnyeg ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Domus bézs szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Parvin szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
TAMPA szőnyeg
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Creu szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Szürkésbézs szőnyeg 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
240×340 cm, retró, beltéri
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Ezüstszínű univerzális sarok zuhanyfüggönyrúd, ø 2 cm - Wenko
Fali
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Obi fekete falilámpa, ø 15 cm - SULION
Modern stílusú, skandináv stílusú

Zöld függőlámpa üveg búrával ø 22 cm Adar – Bloomingville
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete mennyezeti lámpa 64x64 cm Flower – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér buklé puff Colma – House Nordic
36×41×35 cm, skandináv stílusú, lábak nélkül
Elérhető 4 webáruházban

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként






