





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa. Színhőmérséklet-váltás lépésenként a lámpatest hátoldalán található kapcsolóval. Ha a kapcsolót rövid időn belül (3 másodpercen belül) ismételten megnyomja, a fény a következő üzemmódok között vált: 3000K – Meleg fehér fény (kellemes hangulat, pihenés). 4000K – Semleges fehér fény (természetes nappali fény, ideális munkához). 6000K – Hideg fehér fény (erős, energizáló világítás, koncentrációhoz alkalmas). Éjszakai üzemmód – nagyon gyenge fény (5–10 % teljesítmény). A beállított színhőmérséklet helyes eltárolásához (CCT memória funkció) az alábbi lépéseket kell követni: A kívánt színhőmérsékletet legalább 10 másodpercig bekapcsolva kell tartani. Ezután kapcsolja ki a fényt, és hagyja kikapcsolva legalább 30 másodpercig. A következő bekapcsoláskor az utoljára választott színhőmérséklet megmarad. Ha a fényt a kikapcsolást követő 30 másodpercnél korábban kapcsolja vissza, a színhőmérséklet megváltozik (üzemmód váltás). Univerzális kompatibilitás – kompatibilis a hagyományos fali kapcsolóval. Egyszerű vezérlés – távvezérlőre vagy alkalmazásra nincs szükség.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós, Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 6000/4000/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2520 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, távirányítós, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, halogén, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronFém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, műanyag, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás