








Méretek 120×25×25 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Forgácslap Szín Fekete Méretek Szélesség: 25 cm Mélység: 25 cm Magasság: 120 cm Súly: 6,9 kg Csomag mérete: 35 x 27 x 15 cm; 6,9 kg Kialakítás Modern és funkcionális helykihasználás Elegáns és egyszerű design Kis szélessége miatt kisebb terekbe is ideális Lapraszerelve szállítva Használja ki otthona minden szegletét A polc remek megoldás a helyiség hatékony kihasználására olyan helyeken, ahol minden centiméter számít. Vertikális kialakításának és modern megjelenésének köszönhetően szinte bármely enteriőrbe illeszkedik. Tökéletes dekorációk, könyvek vagy növények bemutatására, és segít otthonát áttekinthetővé és stílusossá tenni. Kiváló választás a nappaliba, hálószobába vagy előszobába – egyszerűen bárhová, ahol funkcionalitást és ízléses elemet szeretne hozzáadni. Inspirálódjon tovább Könyvespolcok és polcok Nappali Puffok és lábzsámoly Nappali kiegészítők Nappali világítás Dohányzóasztalok
| Szélesség: | 25 cm |
|---|---|
| Mélység: | 25 cm |
| Magasság: | 120 cm |
| Forma | Egyenes |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
| Termék színe | Fekete |
| Anyaga | Faforgács |
| Elhelyezés típusa | Fali polcok |
| Készletek | Darabos |


Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek poncsók
Raktáron