


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nagyon hatékony LED fényforrás, kiváló színvisszaadás, nagy fényerő, energiatakarékos és környezetbarát. A fény színe állítható a meleg fehértől a hideg fehérig. Az izzó teljesen fényerőszabályozható 10–100% között. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés az AigoSmart alkalmazással (iOS és Android). Az okostelefont az izzóval Bluetooth segítségével párosíthatja. Kompatibilis Amazon Alexa és Google Assistant szolgáltatásokkal.
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/LED technológia |
|---|---|
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Spotlámpa |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba/Kert és utak/Lugas |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Series | MIA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
Raktáron

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás