


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 10590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 115 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | GILBERT Polux, FLAME Polux, MORGAN Polux, MAXWELL Polux, KANSAS Polux, OSAKA Polux, KOBE Polux, CHICAGO Polux, MITO Polux, AMY Polux, TESA Polux, TOKIO Polux |
| Gyártó | Polux |


Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron

Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Függő
Raktáron

Függő, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fali
Raktáron

Fali, műanyag
Raktáron


Függő, fém
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás