










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ideális a mindennapi sminkrutinhoz, a napi bőrápoláshoz és a tökéletes esti megjelenéshez egyaránt. A világítás intenzitásának igény szerinti szabályozása. Három különböző színhőmérséklet közül választhat, így a háttérvilágítás alkalmazkodik a különböző helyzetekhez és preferenciákhoz. Színhőmérséklet: 3000K, 4000K, 6500K (meleg, semleges, hideg fehér). Könnyű érintésvezérlés közvetlenül a tükör felületén. LED-ek száma: 15.
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/6500/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 850 lm |
| Típus | Megvilágított tükör |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Series | HOLLYWOOD Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás

Fali
Raktáron
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás