





Méretek 50×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Laminált MDF Fém Szín Fekete / Tölgy dekor Méretek Szélesség: 40 cm Mélység: 40 cm Magasság: 50 cm Lábak magassága: 20 cm Súly: 10 kg Csomag mérete: 44 x 42 x 11 cm; 10 kg Kialakítás Éjjeliszekrény fiókkal és nyitott polccal Nyitás push-to-open mechanizmussal Korszerű szín- és dekorációkombináció ipari stílusban Lapos csomagolásban szállítva Alakítsa ki hálószobáját, ahol igazán jól érezheti magát. Még egy apró bútordarab, mint az éjjeliszekrény, is megváltoztathatja a szoba hangulatát. A praktikus fióknak és polcnak köszönhetően minden fontos dolog kéznél lesz – a kedvenc könyvtől az esti teáig. A fém és a tölgy dekoráció kombinációja ipari dizájnt visz a térbe, amely egyszerre modern és otthonos. Egészítse ki a hálószobát további hasonló stílusú elemekkel, és hozzon létre egy harmonikus teret, ahol minden este örömmel alszik el. Inspirálódjon tovább Éjjeli szekrények Ágyak Hálószoba Ikaros ágyak Házikó ágyak Gyerekágyak
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Magasság: | 50 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Anyag | Laminált, Fém |
| Fiókos | Igen |
| Felület | Matt |
| Lábakkal | Igen |
| Termék színe | Fekete |
| Anyaga | Fém, MDF |
| Lábak | Lábakkal |
| Készletek | Darabos |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Minta | Két szín |
| Tárolóhely | Polccal és fiókokkal |
| Zárás | Fiókokkal |
| Aljzatok száma | 1 |
| Lábmagasság | 20 cm |
| Elhelyezés típusa | Lábakkal |

42×40 cm, tölgyfa, fiókos
Raktáron
42×40 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
42×40 cm, tölgyfa, fiókos
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, fa, fiókos
Raktáron
55×50 cm, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fiókos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×42 cm, fa, fiókos
Raktáron
54×44 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
42×42 cm, fa, fiókos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
55×35 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
42×40 cm, fiókos, matt
Raktáron
42×40 cm, modern stílusú, fiókos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron