
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
RaktáronMéretek 38×38 cm
Anyag Poliészter Szín Krémszínű Méretek Hosszúság: 38 cm Szélesség: 38 cm Magasság: 2,5 cm Kialakítás Víz-, szennyeződés- és napálló Alkalmas kültéri használatra Vízlepergető réteggel Praktikus zsinórok a támlához való rögzítéshez A párnának praktikus rejtett cipzárja van - így a huzat mosható Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
| Szélesség: | 38 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Kerti | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Szék |
| Forma | Négyszög |
| Szín | Bézs |
| Kétoldalas | Igen |
| Anyag | Poliészter |
| Hossz | 38 cm |
| Minta | Sima |
| Rögzítés | Fűzős |
| Vízhatlan | Igen |

Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron